1-Б провів останній день навчання в лісі

Останній день навчання 1-Б класу відбувся не за партами, а в лісі! Діти з батьками та вчителем Ларисою Сотниковою провели незабутній день на природі, перевтілившись у різні ролі.
«Ліс зустрів яскравою ще весняною зеленню, співом пташок, ароматом чебрецю. Дзвінкий дитячий сміх змінювався на вигуки індіанців, їх переможні крики та радісні плескання долонь. А який драйв в квесті дали татусі й дідусі-«вожді»! Скільки різноманітних завдань прийшлося дітям до вподоби! Скільки різних сюрпризів їх очікувало на кожній локації! Матусі-індіанки в енергетичному запалі аж ніяк не поступалися татусям! Гра – це те, що найкраще єднає різні покоління, тож панувала гармонія стосунків! Гарно й активно розважались – то й апетит неабиякий до смаколиків мали! Бальзамом на душу було спостерігати, як непереможні «племена» за дружніми столами «наминали» і кашу, і смажене м’ясо, і сосиски, і піцу, і гарячі бутерброди, овочі-гриль. А кульмінацією цього дійства стало розбиття «заговореної шаманом» піньяти! Чудовий відпочинок і завершення року! Чекаємо з нетерпінням наступний навчальний рік і думаємо чим би таким ціково-креативно-надзвичайним порадувати наших діток», – діляться враженнями батьки.