Максим Кофан та Іван Прудіус вибороли «срібло» і «бронзу» Всесвітньої Гімназіади в Марокко

XVII Всесвітня Гімназіада, або Мала Олімпіада, триває з 2 по 9 травня в Марокко в містах Марракеш і Касабланка. Змагання зібрали 3000 спортсменів із 60 країн світу. Україну представляють 122 спортсмени з 18-ти видів спорту.
Право захищати честь держави від міста Черкаси здобули 3 юніори – з боксу, гімнастики, і дзюдо. Двоє з них – учні гімназії. Це учні 10-Г класу Максим Кофан і Іван Прудіус.
«Неймовірно, що в об’єднаній команді України, яка відбиралася з учнівської молоді майже 17 тисяч шкіл, ліцеїв і гімназій України, – два спортсмени не просто з однієї гімназії, але і з одного класу!», – відзначають у федерації боксу Черкаської області.
Масим Кофан посів друге місце на Всесвітній Гімназіаді у змаганнях з боксу. Іван Прудіус став бронзовим призером змагань з дзюдо.
Федерація боксу Черкаської області вітає колектив гімназії і особисто директора Ірину Топчій з молодими олімпійцями та дякує за підтримку юних спортсменів!