1-Б відзначив свято Букваря

Учні 1-Б класу разом із учителем Ларисою Сотниковою та батьками відзначили свято Букваря. Для цього організували неймовірну подорож до казки.
«Це була історія, яка сталася в Тридесятім Царстві, в Тридев’ятім Государстві, де жив Цар з однією вродливою, але дуже вередливою Принцесою. Не хотіла вона вчитись і, отримавши право видать наказ лиш один раз, відмінила і букви, і книги, і школи. Та вже скоро пошкодувала про це. Допомогти вирішили першокласники. Заручившись підтримкою Феї і Букваря, вони отримали повітряну кулю й вирушили у далеку і не зовсім безпечну подорож. Щоб знайти всі букви, що розбіглися по всьому світу, їм довелося подолати непролазні лісові хащі, взяти штурмом височенні гори. Та що там гори – вони навіть через море переправились. На їхньому шляху зустрілись і Лісова Царівна-Мавка, і Баба Яга з Бабенятами, і Принцеса-Несміяна, Русалка і навіть дивовижні, чудернацькі створіння невідомого походження і незвіданої породи. Визволяючи букви, школярі співали пісень, перетворювались на цікавих персонажів, прославляли родину й Україну, розповідали смішинки-веселики, правила поведінки. Це була яскрава і захоплива мандрівка в країну букв і цифр, де володарюють знання, дружба і наполеглива праця. А отримавши Свідоцтва читача, діти ласували смачним пирогом і какао», – діляться враженнями учасники свята.