Поліна Зборівська здобула третє місце обласного фестивалю-конкурсу творчості «Крила-2018»

У Черкаському державному технологічному університеті відбувся ІІ обласний фестиваль-конкурс юнацької творчості «Крила-2018». Учні гімназії вперше цього року стали також його учасниками. Зокрема долучилися учениця 9-Б класу Анастасія Чернявська, учні 8-В класу Поліна Зборівська та Діана Мусієнко. Свої роботи гімназисти представили в одній із номінацій – «Авторська поезія», в якій загалом взяли участь близько 20 школярів. Учасники декламували власні вірші. Поліна Зборівська здобула третє місце конкурсу. Усі учасники отримали дипломи, Поліна – спеціальну відзнаку-статуетку. Організатори також відзначили вчителя гімназії Світлану Полозенко, яка готувала учнів, та директора гімназії Ірину Топчій, яка підтримує творчих учнів.