Молодь із Європи провела зимовий табір в гімназії

У гімназії нещодавно відбувся зимовий табір для підлітків. Тривав він три дні. Учні різних класів за бажанням долучилися до його роботи. Студенти із Чехії, Словаччини, Польщі співпрацювали із гімназистами та проводили різноманітні активності. Зокрема грали в спортивні ігри, співали та грали на музичних інструментах, проводили майстер-класи із перукарської справи, грали в настільні ігри, спілкувалися на актуальні теми. Учні мали можливість поспілкуватися англійською мовою та познайомитися із новими людьми та видами діяльності.
«Для мене найцікавіше це було спілкування англійською мовою з ними. Раджу всім вчити іноземну мову і пізнавати щось нове. Це ж надзвичайно круто, коли ти розумієш, спілкуєшся і цікавишся саме іноземною мовою. Тому мені дуже подобається відвідувати такі гуртки, табори, спілкуватися з носієм мови, читати книги мовою оригіналу, слухати музику і розуміти, про що в них йдеться… Зимовий табір був для мене просто супер», – зазначає учениця гімназії Марина Урсатій.