Волонтери із Канади Рей та Джин Ріверси навчають гімназистів мови

Робота літньої мовної школи гімназії триває. Понад сотня гімназистів беруть в ній участь. Цього тижня навчати іноземної мови учасників мовної школи будуть волонтери із Канади Рей та Джин Ріверси. Вони завітали в Україну в рамках програми GoCamp – це пришкільні табори нового формату, де за допомогою спеціально розроблених програм іноземні волонтери вчать школярів як бути лідером і свідомим громадянином.
Рей Ріверс володіє англійською та французькою мовами, за фахом він економіст, Джин – маркетолог, володіє лише англійською. Їхні методики роботи з дітьми цікаві та нестандартні. В невимушеній ігровій формі діти вивчають іноземні мову разом із її носієм.
Джин втілює разом із гімназистами своєрідний «книжковий» проект, вони творять свою історію. Рей же бере на заняття гітару і співає пісні. Щодня кожна секція має годину спілкування із волонтерами, після обіду – спільну розвагу чи гру.