Школа «Сузір’я» розпочала навчання командним тренінгом

У гімназії розпочала роботу літня наукова школа «Сузір’я». Майже 80 гімназистів стали її учасниками і вирішили влітку позайматися наукою. В рамках школи діє 14 секцій за різними навчальними напрямками: інформатика, туризм, математика, екологія, народознавство, журналістика, біологія, фізика тощо. Учасники літньої школи працюють в групах за обраним напрямком, а також відвідують різноманітні заходи, стають учасниками тренінгів та майстер-класів для загального розвитку.
Перший день учасники «Сузір’я» розвочали із тренінгу командоутворення. Психолог гімназії Наталія Ключко провела для гімназистів спеціальний тренінг, аби вони краще познайомилися та здружилися. Вони визначали позитивні риси один одного, виконували вправи на довіру, на підтримку, виконували спільні завдання та інше. Як зазначають учні, такий тренінг їм дуже сподобався, оскільки було цікаво таким чином пізнавати один одного.