5-Д привітав матусь та об’єднав серця

Учні 5-Д організували святкове вітання для своїх мам з нагоди Дня матері. Доньки та сини для своїх батьків танцювали, співали, розповідали вірші, виконували твори на фортепіано, грали в ігри, розгадували загадки та багато іншого. Наостанок усі гуртом учні заспівали пісню гурту «Скрябін» «Мам». Мами були вдячні за такі щирі емоції та гарний дарунок.
Яскравим концертом учні 5-Д також підвели підсумки річної роботи над класним виховним проектом «Об’єднуючи серця». Впродовж навчального року учні гуртом брали участь у різноманітних заходах, організовували заходи в класі – аби згуртуватися та стати справжніми друзями.
«Любов та повага – це головне для об’єднання сердець. Так важливо, щоб діти вміли виражати ці найкращі почуття рідним людям та підтримувати тих, хто навколо. І ми лише на початку нашого шляху», – говорить класний керівник 5-д Яна Дікалова.