ПРОЕКТ 6-Г: “Професії наших батьків!

Мета:
– розширити і закріпити знання про різні типи професій;
– поглибити у дітей усвідомлення того, що добробут нашої країни і всіх
– громадян примножується працею;
– виховувати прагнення сумлінно працювати;
– сприяти розвитку трудової активності і працьовитості школярів;
– допомогти учням у визначенні цілей на майбутнє;
– розвивати комунікативні здібності школярів, створити умови для прояву творчого й інтелектуального потенціалу учнів;
– сприяти вихованню поваги до людей різних професій;
– виховувати бажання працювати, не лінуватися.
План реалізації виховного проекту:
1. Перегляд декількох відеороликів з метою ознайомити учнів із великим різноманіттям професій, бесіда для закріплення переглянутого.
2. Екскурсія до просвітницько-розважального комплексу «Зерноленд», де діти зможуть не лише познайомитися з традиційними ремеслами та промислами, а також зможуть отримати майстер клас з гончарства, ткацтва, вишивки, виготовлення ляльки-мотанки, виготовлення паперу, стріляння з луків та арбалетів тощо.
3. Проведення зустрічей з батьками різних професій, де батьки розповідатимуть про особливості саме своєї професії, про необхідні знання та навички, розповідатимуть, що вплинуло на їх вибір, проводитимуть майстер-класи.
4. Організація та проведення екскурсій до різних установ, де працюють батьки:
• Насінневий завод «Маїс»
• ЧДТУ, кафедра КІТП
• ДП «Черкасистандартметрологія»
• Дім моди «Nina Vladi»
• ЗАТ «Боровицьке» (риболовля) та інші
5. Створення відеоролика за темою

IMG_20161008_111612_995x746

DSC_8479_995x491

DSC_8604_995x649

DSC_8706_995x588

IMG_20161008_132216_995x1327

IMG_20161008_103256_995x746

One comment

• Ірина

Дуже гарний проект обрали учні 6-Г класу. Ми, батьки його підтримали. Вже відбулося дві екскурсії на місце роботи батьків, також учні в ігровій і цікавій формі опановували професії і ремксла наших пращурів, відвідавши славну козацьку Чигиринщину. І наостанок – незабутня екскурсія на фабрику ялинкових прикрас з майстеркласом по розпису ялинкової іграшки. Все було дуже гарно, повчально. незабутньо і з гумором. Дякуємо Анні Віталіївні, дирекції школи і сподіваємось на продовження цікавих екскурсій.