ПРОЕКТ 9-В: “Щаслива родина- щаслива країна”

Мета проекту:

– сформувати особливе ставлення до своєї родини, відчувати її частиною суспільства
– виховувати співчуття, взаєморозуміння, взаємоповагу, вміння прислухатися до чужої думки, вміння пишатися своїм родом та знати своє коріння
– сприяти створенню позитивної емоційної атмосфери в родині
– ставитися до класу і гімназії як до своєї родини
– отримати навчальні навички з розшифровки психомалюнку та втілювати свої знання на практиці
– отримати знання стосовно основних понять соціології
– заохотити учнів до самовдосконалення
– сформувати навички толерантного спілкування в родині та в соціумі

План реалізації виховного проекту

1. Зустріч з викладачем ЧНУ Шевченко Зоєю Володимировною, отримання основних понять про родину у суспільстві у різні часи існування людства.
2. Класна година-диспут, обговорення існування різних форм родин у період матріархату та патріархату.
3. Поїздка в ЧНУ, зустріч з психологом, малювання та розшифровка психомалюнка на тему ”Ідеальна та реальна родина”.
4. Проведення екскурсії дітей з батьками до Межигір’я.
5. Проведення позашкільних заходів: загальногімназійнийй забіг (спорт об’єднав всіх – учнів, батьків та вчителів).
6. Святкуваня: 14 жовтня – День захисника України. Разом з батьками похід до боулінгу. Новий Рік. Новорічні святкування.
7. Класна година “Англійські та українські прізвища”. Основні причини їх виникнення – рід занять, імена, тотеми та інше.
8. Створення проекту “Моє прізвище”, з використанням сімейних архивів та інтернету.
9. Створення класного проекту.

imagee pjqrb

11134pjqrf