ПРОЕКТ 7-А: “Дорогами добра”

Керівник проекту: Лисенко Н.О.

Мета проекту

– згуртувати новий колектив учнів та батьків класу;
– ознайомлювати учнів з загальнолюдськими життєвими цінностями;
– сприяти створенню позитивної емоційної атмосфери в класі;
– сформувати толерантне відношення до однокласників та до інших оточуючих людей;
– патріотичне виховання

План реалізації проекту:

1. Акція «Чарівний браслетик – зміни мене на краще» (жовтень)
2. Акція “Добрі серця” (листопад – грудень)
3. Активна участь у благодійному ярмарку (грудень)
4. Трудова акція «Чистий двір» (вересень – листопад)
5. Акція «Допомога хворим дітям» (протягом року)
6. Акція «Подаруй надію» – конкурс малюнків для пацієнтів дитячої лікарні (січень-лютий)
7. Екскурсії Україною (протягом року)
8. Створення фотокниги, презентація «Школа доброти» (березень)

Реалізація проекту:
Учні разом з класним керівником у жовтні-листопаді проводили психологічну гру-експеримент «Чарівний браслетик – зміни мене на краще».
Сутність гри полягає в тому, що браслетик необхідно носити на руці 21 день. За цей термін людина здатна при бажанні повністю відмовитися від негативних слів та дій. Браслетик повсякчасно мав нагадувати про обіцянку свідомо відмовитися від негативу у стосунках.
За результатами гри деякі учні побажали або усвідомили необхідність носити обрані жовто-блакитні браслетки і надалі.
oool

У жовтні клас відвідав м. Умань і перлину нашої Черкащини – дендропарк «Софіївку». Незважаючи на сумну дощову погоду, в учнів залишилися найкращі, найвеселіші, найцікавіші спогади про подорож.

Учні дуже люблять рідну гімназію і вважають за необхідне по-господарськи брати участь у прибиранні території, щоб на подвір’ї завжди було чисто і затишно.
lll