ПРОЕКТ 8-Б: “Колиска майбуття”

Керівник проекту: Світлана Полозенко

Саме ми, вчителі, формуємо світогляд майбутніх політиків, законоукладачів, учених, митців. Ми сьогодні закладаємо фундамент майбуття. Тож яким воно буде, залежить, частково, й від нас. Це будуть активні, цілеспрямовані, патріотично налаштовані, душевно багаті, освічені особистості чи безініціативні, байдужі, примітивні, без мети в житті, без власного бачення світу, пасивні, посередні споживачі «чужого». Тож мета проекту – сформувати активну, освічену, духовно багату особистість.

План реалізації:
1. Співпраця з батьками: цікаві професії, екскурсії на роботу до батьків, екскурсії, влаштовані батьками для учнів, тощо.
2. Клуб для дівчаток «Посиденьки в капелюшках».
3. Екскурсії Україною, пов’язані з іменами відомих постатей (композиторів, художників, письменників, меценатів, бізнесменів тощо).
4. Читацький клуб «СЛОВОлюб».
5. Волонтерство.