ВИХОВНИЙ ПРОЕКТ 5-А: «Хрещатик – серце Черкас. Мандрівка у часі. Краєзнавча розвідка»

Мета проекту:
презентація та популяризація краєзнавчої інформації про вулицю у центрі міста Черкаси – Хрещатик, виховання у дітей почуття патріотизму, любові до рідного краю, поваги до його історії, гордості за Україну; знайомство учнів з найвідомішими архітектурними пам’ятками старовинного та сучасного Хрещатика.

Краєзнавство сьогодні – один із пріоритетних напрямків розвитку суспільства. Виховання краєзнавством – це не тільки навчання і поширення знань про минуле та сьогодення свого краю, його особливості та визначні пам’ятки, але й розвиток потреби в дієвій турботі про його майбутнє, про збереження його культурної і природної спадщини. Справжнє краєзнавство завжди є важливим засобом взаємозв’язку поколінь і багато в чому визначає уявлення про значення вулиці рідного міста в регіоні та Україні в цілому.

План роботи
1. Ознайомлення зі старовинною вулицею м. Черкаси – Хрещатиком.
2. Виявлення та дослідження архітектурних пам’яток, розташованих на вулиці Хрещатик.
3. Вивчення історії старовинних будівель.
4. Знайомство з архітектурними пам’ятниками сучасного
Хрещатика.
5. Узагальнення матеріалу для створення посібника «Хрещатик –
серце Черкас. Мандрівка у часі. Краєзнавча розвідка»