Катерина Гудзенко, Вікторія Гринчук: “Back to school”

Літо – це завжди чарівна пора. Ми відпочиваємо від повсякденних проблем та турбот. Але вслід за літом настає осінь. А отже, і всі діти повертаються до школи. Як впоратись із новим навчальним роком та зробити своє навчання приємним? Ми приготували декілька корисних порад та лайфхаків, які допоможуть зробити навчання комфортним.
• Перехід на новий розпорядок – це завжди складно. Тому навіть у вихідний намагайтесь вставати раніше, таким чином налаштовувати себе на робочий графік. Складіть режим дня і стежте за його дотриманням.
• Починати кожен день слід із ранкової зарядки. Вона допомагає тілу прокинутись після сну і відчувати себе бадьоріше.
• Невід’ємною частиною ранку є сніданок. Він має бути збалансованим, поживним та корисним.
• На час домашнього завдання радимо виходити з соціальних мереж. Таким чином вас ніхто не відволікатиме і ви будете зосереджені на вправі.
• Після 30 хвилин роботи зробіть перерву на 5-10 хв. А за гарно виконаний проект на урок чи написану контрольну нагороджуйте себе відпочинком чи солодким.
• Купуйте зошити та канцтовари, які будуть мотивувати вас навчатися. Наприклад: зошити із цитатами відомих особистостей або різнокольорові маркери.
• Складіть план, за яким будете виконувати уроки. Це допоможе використовувати ваш час раціонально та запобігти перевтомі.
Катерина Гудзенко, Вікторія Гринчук, учениці 10-Б класу