Ліза Коротка та Ліда Артеменко спробували себе в ролі студенток

Учениці гімназії Єлизавета Коротка та Лідія Артеменко побували на екскурсії в Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького. Нещодавно дівчата перемогли в міському конкурсі «Екологічна казка» на кращий відеоролик про цінність води і вибороли приз – сертифікати на право спробувати себе в ролі студента університету. Вони потрапили в лабораторію, де вчать професійно створювати книги. Зустріч проводилася в умовах реальної пари для студентів 4 курсу. Викладач Марина Макуха демонструвала, як у сучасній комп’ютерній програмі створити листівку до Великодня із зображенням писанки. Викладач запропонувала нестандартне знайомство: маленькі гості разом зі студентами поділилися на групи за кольором очей. Так, у дружній атмосфері майстер-клас пройшов легко й невимушено. Також діти відвідали фольклорно-етнографічної лабораторії «Музей українського рушника», де зберігається зібрана протягом кількох десятиліть колекція рушників, одягу та предметів побуту українців.