Гравці «Черкаського Дніпра» вчили гімназистів гри в футбол

Нестандартний урок фізкультури відбувся в гімназистів. Гравці футбольного клубу «Черкаський Дніпро» продемонстрували для них майстер-клас. Захисник Володимир Шопін та воротар Орест Будюк провели заняття із навчанням дітей футбольним елементам, забиванню м’яча у ворота тощо.
«Наше завдання – залучити та заохотити дітей до футболу та спорту загалом, – розповідає віце-президент ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул. – Наша команда зараз претендує на вихід до Прем’єр-ліги, і підтримка вболівальників неабияк потрібна. Тому наші візити в навчальні заклади мають на меті також сформувати серед молодого покоління культуру вболівати та підтримувати саме свій клуб».
Представники клубу подарували гімназії набір м’ячів, а також вручили учням запрошення на футбольні матчі.
Незабаром в с. Білозір’я відкриється Академія футболу, де навчатимуть та формуватимуть резерв для команди «Черкаський Дніпро». Після відбору талановиті діти зможуть там проживати, навчатися та за кілька років стати гідною заміною для нинішніх гравців ФК.