В гімназії вшанували Героїв

З метою вшанування учасників АТО 14 квітня в гімназії № 9 встановили стенд, на якому розмістили імена загиблих черкасців, аби учні пам’ятали про їхній подвиг та знали сьогоднішніх Героїв.
Наступного дня відбувся вечір пам`яті одного з Героїв – Ігоря Бойка, який загинув на Сході більше року тому. Його син нині навчається в гімназії, двоє старших доньок вже закінчили навчальний заклад. Однокласники сина – учні кадетського 2-Г класу – організували цей вечір, запросили батьків та гостей. Зокрема участь у цьому заході взяли заступник міського голови Геннадій Шевченко, депутат міської ради Віталій Косяк, випускник гімназії, «кіборг» із Донецького аеропорту Сергій Галян та інші.
За словами учасників, вечір пам’яті пройшов душевно, емоційно, сильно, змусив кожного замислитися та зрозуміти, хто такий справжній Герой.