Аня Булищенко посіла призові місця та танцювальних конкурсах

Учениця 7-Г класу Анна Булищенко лише на початку квітня здобула низку нагород на хореографічних конкурсах. Зокрема на Міжнародному фестивалі хореографічного мистецтва дівчина виборола друге місце. На Відкритому Кубку України і відкритих Всеукраїнських змаганнях із сучасних танців – посіла третє місце.

Аня вже 8 років займається сучасними танцями в колективі «Вікторія», в її скарбниці – кількадесят медалей із різноманітних танцювальних конкурсів.

Нині дівчина з колективом готується виступати на змаганнях в Івано-Франківську, а в травні вирушить за перемогою в Італію.

One comment

• Наталья

Аня – молодец. А мы тоже занимаемся в коллективе “Виктория”Молодежного центра, но 4 года, в меньшей группе и заканчиваем только 4 – й класс. У нас не столько побед еще пока – но будем к этому стремиться. В “Виктории” все дети талантливые и тренер супер! Аня, успехов тебе на Чемпионатах!!!