Восьмикласники побували в Центрі ґендерних досліджень

Учні 8-В класу відвідали Центр ґендерних досліджень. Зустріч відбулася в формі психологічного практикуму, який організували та провели: практичний психолог, спеціаліст вищої категорії психологічної служби ЧНУ ім. Б. Хмельницького Любов Тарнавська, доцент З.В.Шевченко та вчитель І категорії гімназії Наталія Захаричева-Убоженко.

Учням розповіли про елементарні навички потрактування психологічних малюнків на прикладі їхніх домашніх заготовок на теми: «Моя родина в образах тварин» і «Хто я у класі в образі тварини» (проективна методика).

Аналіз малюнків «Моя родина в образах тварин» дав змогу проілюструвати учням, яким чином у дитячій творчості відбиваються ґендерні стереотипи, сімейні ґендерні ролі, структура родини, емоційні зв’язки між членами родини, уявлення про справжнього чоловіка та справжню жінку тощо.

Наприкінці зустрічі психолог на основі проаналізованих малюнків надала учгям загальні поради щодо взаємин у родинному колі та учнівському колективі.

11134pjqrf imagee pjqrb