Учні долучилися до «Французької весни» в Черкасах

22 березня в Черкасах у франкомовному центрі «Альянс» відбулося відкриття традиційного тижня Франкофонії, в якому взяли участь учні та вчителі шкіл міста. Наші гімназисти долучилися до створення виставки малюнків, присвяченій французькій культурі.

А наступного дня учні 7-А класу Дарина Скічко, Діана Черказна та Аня Макушкіна стали учасниками поетичного салону, присвяченого творчості Артюра Рембо. Дівчата декламували вірші цього видатного французького поета та мали змогу поспілкуватись через Skype з пані Inessa Pavliutchenko, яка є організатором франкомовної асоціації в Рошешуарі (Франція). Всі учасники отримали в подарунок французькі журнали для підлітків та запрошені до участі в наступних поетичних зустрічах.