Гімназисти перемогли в низці екологічних конкурсів

Учні гімназії взяли активну участь в різних конкурсах до Всесвітнього дня води: вони малювали стікери про воду, знімали відеоролики та створювали книги.

Тож гімназисти стали кращими в конкурсі «Закрий кран – збережи воду». Найкращою роботою визнано макет учениці 9-Б класу Лілії Федун. Тож саме її макет і взяли за зразок для друку стікерів. Дівчина здобула головний приз – екскурсію до Музею води (м. Київ). Гімназія стала переможцем також і в номінації «Найактивніша команда».

В міському конкурсі «Екологічна казка» на кращий відеоролик про цінність води перемогу здобули учениця 8-А класу Єлизавета Коротка та учениця 7-Б класу Лідія Артеменко. Дівчата вибороли приз – сертифікати на право спробувати себе в ролі студента-редактора, -журналіста, -філолога ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Перше місце в цьому ж конкурсі за створення книги з ілюстраціями про воду виборола Марія Ушакова – учениця 6-Б класу.