Відкрита Польща

Гімназія є учасником проекту «Відкрита Польща».

Міжнародна комісія обрала 100 кращих навчальних закладів України із 520 зареєстрованих для участі в проекті «Вікдрита Польща». Гімназія стала закладом-партнером Фундації ЦентральноЄвропейська Академія Навчань та Сертифікації (Республіка Польща) та отримала можливість брати участь в спільних європейських проектах.

В рамках проекту учні та випускники можуть брати участь в інтеграційних та розвивальних таборах, в лінгвістичних клубах, мовних школах, олімпіадах та конкурсах. Також проводиться профорієнтація та профконсультація в умовах сучасного ринку праці, освітні ознайомчі візити до європейських вузів.

Гімназія має можливість брати участь у фінансованих ЄС проектах, у конференціях, в освітніх конкурсах тощо.