Іван Гаврюшенко виборов срібло змагань із боксу
Відкритий чемпіонат України ФСТ «Спартак» з боксу пройшов у Києві. Участь у ньому взяв учень 9-Є класу гімназії Іван Гаврюшенко, вихованець БК «Вікторія-GMG boxing». Він виборов срібну нагороду змагань.
» Читати далі