Учитель Лариса Кисільова стала призером всеукраїнського конкурсу з енергоефективності
Учитель фізики гімназії Лариса Кисільова взяла участь у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище-2017». Учитель представила на розсуд журі урок на тему «Виробництво електроенергії та її використання» […]
» Читати далі