2-Б відпочили гуртом
В учнів 2-Д класу на вихідних панувала тепла та дружня атмосфера. Разом з учителем Анжелікою Вельченко діти відвідали кінотеатр, де переглянули цікавий і захопливий мультфільм «Холодне серце», а потім посмакувати […]
» Читати далі