Мирослав Пауков виборов три срібла на Кубку України з годзю-рю карате
В місті Одеса відбувся 23-й Кубок України з годзю-рю карате. Учень 2-Д класу Мирослав Пауков виступав на змаганнях у складі збірної команди Черкаської області. Він виборов три срібла з ката […]
» Читати далі