Марія Кульчицька та Інна Петренко долучилися до осіннього WORKSHOPу

Черкаський державний технологічний університет запросив учнів десятих та одинадцятих класів міста на Молодіжний осінній WORKSHOP «Dream.Study.Change. Особистісний розвиток». Організатором виступила кафедра економіки та підприємництва. До інтерактивного заходу долучилися і учениці 11-Г класу гімназії Марія Кульчицька та Інна Петренко.
Метою заходу стало привернення уваги молоді до їхніх можливостей самостійно розвиватися та змінювати світ навколо. Формат WORKSHOP дозволив створити унікальне тренувальне середовище для молоді – територію генерування ідей та здобування нових умінь. Захід складався із особистісних та командних тренінгів на розвиток кмітливості, ораторських здібностей, емоційної компетентності, командної взаємодії, фінансової грамотності, самоорганізації та покращення рівня розмовної англійської мови.
Отримані навички для учасників можуть стати підґрунтям подальшого успішного навчання, активної соціальної та громадської діяльності. Також учасники WORKSHOPу отримали сертифікати.

img_2840_1021x833

img_2806_1021x530