Обереги від мам, квіти від кадетів, музичні вітання та яскраві емоції: Spring панянки-fest влаштували для паняночок першого й другого класів

Уже традиційно навесні в гімназії організовують свято краси та ніжності – Spring панянки-fest. У цей день героїнями стають найменші паняночки закладу. Цього разу фестиваль об’єднав учениць першого та другого класів. Підтримували їх під час святкової частини кадети.

Дівчатка, як і їхні попередниці, склали урочисту обітницю шляхетних панянок. Вони пообіцяли нести добро та виконувати заповіді, зокрема, любити нашу Україну, поважати й шанувати традиції українського народу, любити й шанувати батьків, бути прикладом для інших, дарувати світло доброти.

Мами вручили своїм донечкам обереги, а кадети привітали квітами. Крім того, кадети й паняночки четвертих класів, а також дівчата третього й дев’ятого класів підготували музичні дарунки.