Гімназистів відзначили подарунками та дипломами за успішну участь у проєкті «Енергоефективні школи»

Минулого навчального року учні тепер уже 10-В класу спільно з учителем Оленою Заболоцькою взяли участь у проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація», під час якого навчалися житлово-комунальній грамоті та енергоощадливій поведінці. Вони обрали для себе напрям «Абетка з основ житлово-комунального управління», завдяки чому формували знання про свідомого власника житла, який досягає економії енергоресурсів за рахунок реалізації енергоефективних заходів та управління будинком через створення ОСББ.

Учні проходили низку інтерактивних конкурсів, виконували завдання дистанційно за допомогою інноваційної безкоштовної онлайн-програми. У результаті організатори проєкту за активну та небайдужу позицію відзначили гімназистів подарунками – колонками. Також надіслали дипломи – за успішне опанування навчального курсу, ознайомлення з особливостями функціонування інженерних систем житлових будинків, засвоєння нових знань щодо раціонального споживання комунальних послуг та використання відновлювальних джерел енергії, усвідомлення важливості відповідального ставлення до власного житла, здобуття практичних навичок планування бюджету та інвестицій в енергоефективні технології, щоб стати свідомим громадянином майбутньої енергоефективної та енергонезалежної України.