Афиша_Кубик Рубику_А3_1

Стартує реєстрація на чемпіонат зі спідкубінгу

Гімназія збирає спідкуберів на відкритий чемпіонат Chak Champ Open-2019. Уже вдруге в гімназії визначатимуть найшвидших та найвправніших у складанні кубика Рубіка. Змагання відбудуться 16 березня в навчальному закладі і розпочнуться об 11.00. Усі охочі незалежно від віку та виду занять можуть випробувати свої сили у складанні кубика Рубіка. Для цього необхідно зареєструватися за формою: Форма реєстрації
Чемпіонат зі спідкубінгу проходитиме за кількома напрямками змагань: складання кубика 3*3, 2*2 та оригінальних. Захід зацікавить як любителів складати головоломки, так і охочих повболівати та поспостерігати за такими оригінальними змаганнями. Адже кубик Рубіка – це не лише можливість прродемонструвати спритність рук, але й швидкість мислення.
Нагадаємо, минулого року участь у змаганнях взяли майже сотня учасників не лише з Черкас, але й інших міст області. Наймолодшому учаснику було 7 років, найстаршому – 37.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритого чемпіонату зі спідкубінгу
Chak Champ Open-2019

Мета і завдання:
Змагання проводяться з метою підтримки зацікавленості учнів у складанні кубика Рубіка, заохочення їх до самовдосконалення, розвитку спритності рук та швидкості мислення.

Місце проведення:
Черкаська гімназія № 9 (м. Черкаси, вул. Іллєнка, 52).

Учасники:
Вік та кількість необмежені.

Умови проведення:

Змагання проводяться за трьома номінаціями:
1. Складання кубика Рубіка 2*2.
2. Складання кубика Рубіка 3*3.
3. Складання оригінального кубика Рубіка.

Змагання 2*2 та 3*3 відбуваються у три етапи:

І. Відбірковий етап:
Усі зареєстровані учасники беруть участь у відбірковому турі. Послідовність їхньої участі визначається за допомогою сервісу Random.
Три-п’ять учасників змагаються одночасно. Позиція для кубика Рубіка визначається за допомогою генератора scrambles, волонтер готує однакові комбінації кубика Рубіка для учасників. Учасник має 15 секунд на ознайомлення із кубиком, не торкаючись його рукою. Час складання визначається за допомогою спеціальних таймерів.
Кожен учасник відбіркового туру має дві спроби. Кожна спроба обмежена 90 секундами. Обидві спроби фіксуються в таблиці, визначається кращий час із цих двох спроб. Кращий час реєструється у загальній таблиці.

ІІ. Півфінал
До півфінального етапу проходить 15 учасників відбіркового туру – за значеннями кращого часу.
П’ять учасників змагаються одночасно. Послідовність їхньої участі визначається за допомогою сервісу Random. Позиція для кубика Рубіка визначається за допомогою генератора scrambles, волонтер готує однакові комбінації кубиків Рубіка для учасників. Учасник має 15 секунд на ознайомлення із кубиком, не торкаючись його рукою. Час складання визначається за допомогою спеціальних таймерів.
Кожен учасник півфінального туру має одну спробу і має скласти два кубики за один період часу.

ІІІ. Фінал
До фінального етапу проходить троє учасників півфінального туру – за значеннями кращого часу.
Троє учасників змагаються одночасно. Позиція для кубика Рубіка визначається за допомогою генератора scrambles, волонтер готує однакові комбінації кубиків Рубіка для учасників. Учасник має 15 секунд на ознайомлення із кубиком, не торкаючись його рукою. Час складання визначається за допомогою спеціальних таймерів.
Кожен учасник фінального туру має одну спробу і має скласти три кубики за один період часу.
Перше, друге та третє місця розподіляються залежно від часу виконання завдання.
Якщо два часи однакові – відбувається змагання між цими двома учасниками.

Змагання зі складання оригінального кубика Рубіка
Змагання відбуваються в один етап. Кожен учасник має спочатку представити кубика, яким гратиме, розповісти про його особливості. Гра-презентація відбувається в перервах між основними етапами змагань 2*2 та 3*3. Послідовність участі визначається за допомогою сервісу Random.
Кращого в цій номінації визначатимуть за підсумками голосування глядачів. Голосування відбувається шляхом прикріплювання наліпок, які глядачі отримують до початку змагань. Кожен глядач отримує лише одну наліпку і має право лише одного голосу.

Нагородження:
Переможці нагороджуються кубками та призами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *