ПРОЕКТ 6-А: «Толерантність у суспільстві»

Мета проекту:
– дати поняття про толерантність;
– виховати співчуття, взаємоповагу, доброзичливість, небайдужість до чужого горя, людяність, терпимість, чуйність, вміння володіти собою в різних ситуаціях;
– сприяти створенню позитивної емоційної атмосфери в класі;
– ознайомити учасників із загальнолюдськими цінностями;
– розширити словниковий запас;
– розвити гнучкість мислення та вміння приймати рішення щодо толерантних вчинків;
– заохотити до спостережливості та уважності до інших людей;
– сформувати навички толерантного спілкування та толерантної поведінки з людьми.

План реалізації виховного проекту:

1. Перегляд декількох відеороликів про толерантність з метою ознайомлення учнів з поняттям «толерантність», бесіда про зміст преглянутих роликів.

2. Виконання домашнього завдання «Створення власного відеоролика про толерантність». Голосування за найкращий проект.

3. Проведення класної години за темою «Що таке толерантність?».

4. Проведення ескурсії до:
– міста Чигирин (діти змогли познайомитися з історією рідного краю, зрозуміли, що без минулого немає майбутнього, готування каші та цікавий квест допомогли дітям відкритися і здружитися);
– зоопарку (діти проявили любов до друзів наших менших і навчилися гуманному відношенню до тварин);
– Києва на фабрику ялинкових прикрас.

5. Проведення позашкільних заходів:

– загальногімназійний забіг (спорт об’єднав усіх: учнів, батьків та вчителів, та показав важливість рівності, дружби та підтримки)
– конкурс талантів гімназії (допоміг виявити таланти та зрозуміти, що перемогти можна завдяки єдності, спілкуванню один з одним та взаємопорозумінням).

6. Святкування:

• 14 жовтня – День захисника України (дівчата власноруч виготовляли подарунки для хлопців, браслети з патріотичною символікою, влаштували свято з конкурсами та солодким столом).
В цей день діти навчилися відповідальності, спілкуванню в колективі і поважати один одного.

• День літніх іменинників (дітям провели майстер-клас по виготовленню піци, що згуртувало клас і показало їхнє бажанням щось робити разом та весело проводити час).

7. Створення власної газети «Світська правда», що надала можливість дітям бути терпимими, креативними та згуртованими.