imgonline-com-ua-Compressed-c3fnT6T6G0c1Z

Відтепер у гімназії діятимуть правила відвідування навчального закладу учнями, працівниками, батьками та відвідувачами

У гімназії запроваджують Порядок відвідування закладу здобувачами освіти (учнями), працівниками, батьками або особами, що їх замінюють, та відвідувачами. Такі заходи потрібні задля створення безпечних умов для учнів і працівників, а також виключення можливості проникнення сторонніх осіб, порушення санітарно-епідеміологічного стану, виносу матеріальних цінностей та інших порушень громадського порядку. Відповідне рішення одностайно затвердила рада гімназії під час засідання 9 жовтня 2019 року. Рішення вступає в дію з 15 жовтня.
Представники ради гімназії спочатку обговорили актуальне питання організації безпечних умов навчання та виховання в гімназії. Звернули увагу зокрема й на останній випадок крадіжки в навчальному закладі, коли жінка, зробивши вигляд, що вона мама гімназиста, пройшлася кабінетами та викрала ноутбук.
«Це питання стосується всіх без винятку учасників освітнього процесу, адже йдеться про безпеку дітей. Траплялося й раніше чимало неприємних випадків у гімназії. Проте епізод, що трапився кілька тижнів тому, став останньою краплею. Таким чином можна було не просто винести річ, але й занести небезпечні предмети. Тому подібні випадки змушують нас із вами переглянути правила відвідування закладу та запровадити порядок, якому слідуватимуть усі. Це дозволить контролювати, хто і з чим заходить до гімназії», – відзначає директор Ірина Топчій.
За її словами, це питання було обговорено класними керівниками з батьками, в кожному класі складено протоколи з рішенням щодо необхідності обмеження відвідування навчального закладу. Тож на підставі протоколів пропонувалося прийняти рішення про порядок відвідування.
Члени ради гімназії підтримали таку пропозицію одностайно та відзначили, що це рішення на часі й потрібне. Адже допоможе вирішити важливе питання – значно зменшити ризики перебування дітей в гімназії.
Серед основних нововведень: батьки можуть заходити до гімназії лише за попередньою домовленістю із учителем чи адміністрацією, мають пред’явити документ на вході та за потреби відповісти на питання охоронця. Відвідувачі можуть потрапляти до навчального закладу лише за службової необхідності та надавши відповідні документи.

Ознайомитися з повним текстом документа можна тут:
Порядок відвідування Черкаської гімназії №9

One comment

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *