deabateF

Учні проти вчителів дебатуватимуть на тему виховання президента

Гімназія започатковує новий дебатний проект Public Generations Debates. Команда учнів протистоятиме на дебатах команді вчителів. Такий формат у навчальному закладі випробовують уперше. Темою обрали суспільно-важливу, актуальну та цікаву багатьом: «Чи може вчитель виховати учня, який стане президентом успішної країни?». Учні та вчителі готують промови, тези, запитання та аргументи, аби захистити позицію ствердження цього висловлювання або позицію його заперечення.
«Ми ініціюємо такий дебатний проект, аби почути думку різних поколінь на важливі та актуальні теми. Такий формат дозволить розкрити різні актуальні теми, допоможе нашим учням вчитися переконувати опонентів, аргументувати і доводити свою позицію, відстоювати власну думку, що просто необхідно в сучасних умовах», – відзначає ініціатор дебатів, директор гімназії Ірина Топчій.
Public Generations Debates відбудуться 27 травня о 13.00 на подвір’ї гімназії. Тож кожен охочий може стати глядачем дебатів між учнями та вчителями. Завітайте та підтримайте команди!