Topch_500x539

Топчій Ірина Вікторівна

Директор гімназії

Досвідчений та успішний освітянський менеджер з досвідом роботи понад 20 років. Вона очолює одну з найкращих шкіл міста – гімназію №9.

За освітою – викладач російської мови та літератури, закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка. Має офіційні відзнаки і нагороди: Відмінник освіти України, грамоти Міністерства освіти і науки України, нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Є членом асоціації керівників шкіл м. Черкаси, членом обкому профспілки працівників освіти і науки Черкаської області.
Брала участь у роботі Міжнародних семінарів та міжнародних проектів: Фонду “Відродження”, “Крок за кроком”, Програмі Розвитку ООН “Освітня політика та освіта “рівний рівному”. Ірина Топчій є тренером з інтерактивних методик навчання, лауреатом Всеукраїнського конкурсу “100 кращих шкіл України”, внесена до книги “Відмічені Батьківщиною”, нагороджена за перемогу в конкурсі якості в сфері “надання послуг”

One comment

• lisosvita24@ukr.net

Шановна Ірина Вікторівна! У березні 2015 року делегація учнів і вчителів з міста Лисичанська побувала в вашій школі. Нам дуже сподобався ваш сучасний навчальний заклад. Звичайно, створення такого закладу – це результат роботи педагогічного колективу. У нас є велике бажання поспілкуватися з вами з багатьох питань, наприклад “Соціальне партнерство, як засіб розвитку сучасної школи”. Ми розуміємо, що рівень наших закладів дуже різниться, але ви нас зачарували, ми бажаємо хоча б трішечки бути схожими на вас.
    З повагою педагогічний колектив Лисичанської ЗОШ І-ІІ ступенів № 24.
    Директор Ніколаєва Наталія Віталіївна моб.тел. 099-76-13-690
    Заст. дир. з НВР Яновська Ніна Володимирівна моб. тел. 066-066-40-12