Стаття про гімназію вийшла в книзі «Авторська школа України»

Днями друком вийшла книга «Авторська школа України: третя хвиля відродження», в якій презентують авторські навчальні заклади різних регіонів. Презентаційна стаття про гімназію та її особливості також увійшла до книги. Про новації та родзинки закладу дізнаються по всій Україні.

Черкаська гімназія № 9 – єдиний заклад в області, який за останні десятиліття здобув звання авторської школи. Педагогічний колектив розробив та нині реалізує модель «Гімназія успішного українця».

Ця модель включає в себе успішні інноваційні розробки закладу: модульне навчання, програму патріотичного виховання, поділ класів на кадетів та паняночок, впровадження STEM-освіти, робототехніки тощо. Усі ці напрямки діяльності представлені в книзі «Авторська школа України: третя хвиля відродження».