Гімназисти вибороли низку перемог на чемпіонаті області з шотокан-карате

Відкритий чемпіонат області з шотокан-карате днями відбувся в місті Сміла. Учні гімназії стали учасниками змагань та здобули призові місця.
Учениця 2-Б класу Вікторія Сивак Вікторія виборола переможне перше місце в категорії ката серед дівчат до 10 років.
Учениця 3-Б класу Юлія Власюк Юля здобула два перших місця в категорії ката серед дівчат 9-10 років та в категорії ката жіночі серед учасниць 10-13 років.
Учениця 5-А класу Ангеліна Реченко також виборола «золото» в категорії ката серед дівчат 11-12 років.
Учениця 2-Б класу Софія Запісочна посіла друге місце в категорії ката серед дівчат до 10 років.
Учень 7-А класу Богдан Супрун посів 3 місце в ката серед юнаків 13-14 років і 3 місце в куміте серед юнаків 13-14р.