Гімназисти вибороли 10 призових місць на міському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Учні гімназії цього року взяли активну участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Вони підготували дослідження у секціях з економіки, фізики й астрономії, комп’ютерних наук, історії, екології, філології. Цього року презентація та захист робіт відбувався в онлайн форматі. Десять учнів гімназії стали переможцями міського етапу конкурсу і представлятимуть свої роботи на обласному етапі.
Переможці:
Вероніка Федорук (10-А клас) – І місце, відділення “Екологія та аграрні науки”. Науковий керівник – С.Люлько.
Вікторія Отрош (10-А клас) – І місце, відділення “Філологія”, науковий керівник –Ганна Клименко.
Михайло Нелін (10-А клас) – ІІ місце, відділення “Комп’ютерні науки”, науковий керівник – М. Бондаренко.
Владислав Музика (10-А клас) – ІІ місце, відділення “Комп’ютерні науки”, науковий керівник – М. Бондаренко.
Ксенія Баранюк (11-Г клас) – ІІ місце, відділення “Історія”, науковий керівник – Сергій Шамара.
Олексій Дрозд (10-А клас) – ІІІ місце, відділення “Комп’ютерні науки”, науковий керівник – М. Бондаренко.
Єлизавета Короп (11-Г клас) – ІІІ місце, відділення “Історія”, науковий керівник – Сергій Шамара.
Анастасія Сингай (10-В клас) – ІІІ місце, відділення “Економіка”, науковий керівник – Вікторія Гунько.
Владислав Пилипенко (10-В клас) – ІІІ місце, відділення “Економіка”, науковий керівник – Вікторія Гунько.
Анна Калантаєва (11-А клас) – ІІІ місце, відділення “Фізика і астрономія”, науковий керівник – Дмитро Луб’янський.