Гімназисти беруть участь у всеукраїнському проєкті «Енергоефективні школи: нова генерація» та навчаються управляти ОСББ

Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» діє в Україні вже кілька років і прагне навчити школярів, їхніх батьків, друзів житлово-комунальної грамоти та енергоощадливої поведінки. Учні 9-В класу гімназії спільно з учителем Оленою Заболоцькою беруть участь у цьому проєкті. Зокрема вони обрали напрямок «Абетка з основ житлово-комунального управління».
Цей курс формує навички ресурсозбереження та раціонального споживання житлово-комунальних послуг і побудований у формі ділової гри «Розумний будинок» – це віртуальний багатоквартирний будинок, де кожен учень має своє житло і виконує роль співвласника. Гімназисти проходять низку інтерактивних конкурсів, виконують завдання дистанційно за допомогою інноваційної безкоштовної онлайн-програми.
«Абетка з основ житлово-комунального управління» навчає роботі в команді, сприяє формуванню свідомого власника житла, який досягає економії енергоресурсів за рахунок реалізації енергоефективних заходів та управління будинком через створення ОСББ.