Гімназисти готуються до участі в спортивному конкурсі «Олімпійське лелеченя»

На Черкащині розпочався обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями цей конкурс відбувається в онлайн-режимі. Гімназисти також долучаються до змагань. Учасниками команди стали учні 6-9 класів.
Програма заходу «Олімпійське лелеченя» включає три складові: спортивну, освітню та культурну частини.
Учні разом з учителями фізкультури підготували рухово-композиційну презентацію команди, відзняли її на відео та надішлють на розгляд суддівської колегії. Також на них ще очікують два етапи змагань: олімпійська онлайн-вікторина та спортивна руханка за участю олімпійців.
Фінал обласних змагань запланований на 26-27 листопада. Організатором заходу виступає відділення НОК України в Черкаській області.