Учні гімназії вибороли три перших, два других та одне третє місця на конкурсі ім.П.Яцика

Міський етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбувся 14 листопада в Черкасах. Учні гімназії взяли участь у мовознавчому конкурсі та вибороли низку призових місць.
Учениця 5 класу Поліна Коврах виборола перше місце. Підготувала її учитель Світлана Полозенко.
Учениця 8 класу Дар’я Костенко здобула перше місце. Її учитель – Світлана Полозенко.
Учениця 9 класу Анастасія Самелюк здобула перемогу. Підготувала ученицю Оксана Мельниченко.
Учениця 6 класу Ліка Мальована посіла друге місце. Її учитель – Людмила Сіденко.
Учениця 7 класу Олеся Кипа також посіла друге місце. Підготувала вчитель Людмила Сіденко.
Учениця 11 класу Анна Калантаєва здобула третє місце. Її учитель – Наталія Черненко.