6-Д розпочали навчальний рік пішохідною екскурсією Черкасами

Учні 6-Д класу разом з класним керівником Людмилою Сіденко цікаво і креативно розпочали навчальний рік. Весело і пізнавально промайнула пішохідна екскурсія містом під назвою «Черкаси – серце України й місто сили». Пройшлися разом знайомими вулицями, дізналися й невідомі досі факти про місто. Побачили дім братів Цибульських, де нині розташований музей книги Кобзаря, також пам’ятник і сквер Богдану Хмельницькому не залишили без уваги.
«Ми часто не задумуємося над історією та значенням багатьох малопомітних деталей. Деякі цікаві факти здивували б і дорослих. А чи знаєте ви, де була перша чоловіча, жіноча та єврейська гімназії? А нам було цікаво дізнатися, бо ми теж гімназисти! Чоловіча була на місці Черкаського музичного училища, жіноча – 17 школа, а єврейська – художня школа ім. Нарбута. Рушаємо у новий навчальний рік повними наснаги і настрою, які ми інвестуємо в гарний результат», – відзначає класний керівник Людмила Сіденко.