Гімназисти навчали, як правильно викидати захисну маску

Учасники проєкту «Zero Waste School», які нині реалізують власний екопроєкт зі збору та утилізації захисних масок та рукавичок, проводили роз’яснювальну роботу на території гімназії. Учора кількасот випускників міста складали тестування ЗНО з української мови та літератури в гімназії, відтак мали чималу кількість масок. Захисні маски та рукавички належать до небезпечних відходів, тож їх необхідно правильно збирати та утилізувати у безпечних умовах.
Гімназисти Маріанна Убоженко та Максим Орел розповідали учасникам ЗНО та вчителям, як правильно викидати ці небезпечні відходи. Зокрема спочатку обробити їх антисептиком,
покласти у цілий пакет, міцно зав’язати, викинути у спеціальний сміттєвий контейнер, помити руки/обробити їх антисептиком. Учні також роздавали пакети, в які можна скласти маски перед викиданням у смітник.
Нагадаємо, нещодавно на території гімназії встановили спеціальні сміттєві контейнери для збору захисних масок та рукавичок.