Учасникам проєкту «Zero Waste School» організували онлайн-випускний

Команда гімназії вже закінчила навчання у всеукраїнському проєкті «Zero Waste School», який покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. Гімназію представляли учні 10 класу Маріанна Убоженко, Максим Орел, вчитель Олена Заболоцька та директор Ірина Топчій. Вони упродовж двох місяців проходили тренінги, семінари, лекції на екологічну, комунікаційну, проєктну тематику та виконували низку домашніх завдань. Вони дізналися, як правильно комунікувати при організації власного проєкту, як ініціювати, планувати, реалізовувати та завершувати проєкт, як вести переговори тощо. Також вони дізналися про цілі сталого розвитку, грінвошинг та багато іншого. Це навчання допомогло учасникам дізнатися про всі етапи та особливості, як планувати та реалізовувати екопроєкти.
Організатори влаштували учасникам навіть справжній випускний – лише в онлайн форматі. На платформі YouTube в прямому ефірі учасників привітали, вони змогли зіграти в ігри та вікторини та гуртом завершити навчання в екологічній «школі» «Zero Waste School».
На черзі – реалізація власного проєкту. Гімназисти працюють над темою «Збір та утилізація захисних масок та рукавичок».

Слайд2