Гімназисти вивчали основи комунікації в онлайн режимі

Особливості комунікації в межах реалізації проєкту – таку тему сьогодні вивчали учасники команди гімназії, які беруть участь у «Zero Waste School». Учасники тренінгу дізналися чимало нової та корисної інформації про основи комунікації, її мету та що може бути, якщо не комунікувати, говорили про цільову аудиторію та створювали власну ЦА, хто такі учасники комунікації та в чому полягає принцип 5W. Гімназисти дізналися про шляхи комунікації, можливості співпраці зі ЗМІ та загальний план комунікації. Учасники команди також отримали домашнє завдання на тему комунікації та розроблять власну комунікаційну «карту» проєкту.
Нагадаємо, нещодавно команда гімназії виборола право участі у всеукраїнському проєкті «Zero Waste School». Учасники вже пройшли низку тренінгів, навчання триває.