Кадети відвідали прем’єру фільму «Черкаси»

Прем’єра художнього фільму про тральщик “Черкаси” відбулася сьогодні в кінотеатрі «Україна». Подія зібрала повний зал глядачів. Кадети гімназії разом із учителями також завітали на прем’єру.
Вони мали можливість не лише першими переглянути фільм про події 2014 року в Криму і останній український корабель в Криму, але й познайомитися з членами екіпажу, що захищали «Черкаси», побачити й почути акторів, котрі знімалися у фільмі, та сфотографуватися з командиром корабля Юрієм Федашем.
«Черкаси» – це художній повнометражний фільм про однойменний морський тральщик, що був заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму в 2014 році. Три тижні судно чинило опір ворогу і стало єдиним із 9-ти українських кораблів, що не спустив державний прапор.