Гімназія стала однією із 75 шкіл-учасниць проекту “Zero Waste School” зі всієї України

Команда гімназії перемогла у відборі на проект “Zero Waste School”. Серед надісланих близько тисячі анкет організатори Klitschko Foundation відібрали 75 шкіл з усієї України. Гімназія – серед них. Команду представлятимуть учні 10 класу Катерина Сокур, Максим Орел та вчитель Олена Заболоцька.
Цей проект покликаний запровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. Учасники програми пройдуть спеціальні тренінги, де навчаться вести перемовини та домовлятися, опанують шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій, дізнаються про сортування та екодружній спосіб життя, пройдуть практичний семінар із управління проєктами, складуть план реалізації власного проєкту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі зацікавленими сторонами та ЗМ тощо.
Потім учасники влаштують навчальні екопрограми для гімназистів та жителів міста, втілять власний проект у життя.