Гімназисти вибороли сім призових місць на захисті робіт МАН

Учні гімназії підготували науково-дослідні роботи і вдало захистили їх на міському етапі конкурсу науково-дослідних робіт Малої академії наук.
Учень 9-А класу Михайло Нелін виборов друге місце. Учениця 11-А класу Ольга Басараб посіла третє місце. Учень 9-А класу також здобув третє місце конкурсу. Ці учні досліджували технічні науки.
Учениця 10-Г класу Ксенія Баранюк підготувала науково-дослідну роботу з історії і здобула третє місце на захисті.
Учениця 10-А класу Анна Калантаєва та учень 11-В класу Павло Лушніков вибороли треті місця за дослідження в секції «Фізики».
Учениця 10-В класу Маріанна Убоженко посіла третє місце за дослідження з економіки.
Участь в обласному етапі захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук візьмуть Ольга Басараб, Михайло Нелін, Ксенія Баранюк, Анна Калантаєва та Маріанна Убоженко.