Учні «Країни добра» продовжують навчатися робототехніці в гімназії та готують роботів до змагань

Гімназія та Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра» продовжують спільний проект із навчання робототехніці. Вихованці «Країни добра» – діти із особливими освітніми потребами – навчаються в гімназії складати роботів, програмувати їх та керувати ними.
Зараз вони готуються до регіонального турніру з робототехніки, який відбудеться в Черкасах 26 січня. Там вони змагатимуться у номінації «сумо». Тож нині конструюють таких роботів, які зможуть витіснити суперників із поля.
Нагадаємо, розпочався цей проект минулого навчального року і активно втілювався в життя. Учні «Країни добра» тоді вперше брали участь у змаганнях і вдало виступили. Гімназисти ж навчалися в них мові жестів.