77161739_1221037734747432_779279153949048832_n

Гімназія та школа-побратим з міста Кушадаси підписали угоду про партнерство

Офіційна делегація міста Черкаси, до складу якої входять і представники гімназії, відвідує турецьке місто Кушадаси. Вони стали гостями школи-побратима нашого навчального закладу. Там підписали угоду про партнерство та окреслили основні напрямки подальшої співпраці. Зокрема йшлося про обмін дитячими делегаціями, обмін педагогічним досвідом, реалізацію спільних культурних та туристичних проєктів.
«Наша співпраця зі школою міста Кушадаси лише укріплюється. Проєкти, які ми зможемо реалізувати спільно за участі вчителів та учнів наших шкіл, допоможуть дізнатися більше про наші культури та поділитися новаціями в освіті», – відзначила директор гімназії Ірина Топчій.
Представники делегації також ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, особливостями навчального процесу.
«Співпраця між нашими містами загалом і зокрема двома навчальними закладами триває і розширюється. Зустрічаємося з представниками навчального закладу вже як з давніми знайомими. Радий, що вдається як переймати, так і ділитися власним досвідом. Сподіваюсь, незабаром учні та вчителі зможуть дізнатися більше про навчання в іншій країні та відчути всі її особливості на собі. Ми теж готові приймати гостей», – наголошує заступник міського голови міста Черкаси Ігор Волошин.
Нагадаємо, делегація з Туреччини вже відвідувала місто Черкаси та гімназію, де її представники дізналася про особливості навчання в черкаській школі, познайомилися з учнями та вчителями, відвідували уроки тощо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *