3-Б та 3-Д відвідали музеї у Переяславі-Хмельницькому

Учні 3-Б та 3-Д класів разом із учителями Ларисою Сотниковою та Людмилою Олійник подорожували до Переяславу-Хмельницького – до музейного царства. Діти побували у музеї Григорія Сковороди, у музеї-діорамі, музеї народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини «Під відкритим небом», що являє собою прекрасний парк із музеями, млинами, сільськими будиночками, храмами. Тут вдалося зберегти справжній українських дух та колорит. На території ще є чимало інших музеїв: музей-пошта, музей кобзарства, музей рушників, освоєння Космосу тощо.
Діти завдяки такій екскурсії дізналися чимало нового та цікавого. День, проведений у мкзеях, пролетів непомітно й залишив заряд позитиву на багато тижнів наперед.